Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Gadomski (2774 niezalogowanych)
6 Postów
Luk K
(Luk_ass)
Wiking
hahaha a mówiłem że głupi te słowo ma wiele znaczeń w angielskim podobnie jak wiele innych tak że więc prosza cie niy dupc mi tukej wąsik nie wiem z kąt jesteś z Polski choć to bez znaczenia bo z kąt tylko byś nie był powinieneś to wiedzieć jakie zakłady posprzedawali które były ogromną konkurencją dla zachodu, ale wybaczam ci bo urodziłeś śię już taki debilowaty hahahah i potrafisz tylko robić z siebie ciula...A i zmień słownik albo następnym razem postaraj sie trochę bardziej i sprawdź dwa razy jeśli cie to bawi to pisz dalej pobesztam cie jeszcze trochę bo staje sie to zabawne rozumisz ciulu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Luki_Bastard napisał:
hahaha a mówiłem że głupi te słowo ma wiele znaczeń w angielskim podobnie jak wiele innych tak że więc prosza cie niy dupc mi tukej wąsik nie wiem z kąt jesteś z Polski choć to bez znaczenia bo z kąt tylko byś nie był powinieneś to wiedzieć jakie zakłady posprzedawali które były ogromną konkurencją dla zachodu, ale wybaczam ci bo urodziłeś śię już taki debilowaty hahahah i potrafisz tylko robić z siebie ciula...A i zmień słownik albo następnym razem postaraj sie trochę bardziej i sprawdź dwa razy jeśli cie to bawi to pisz dalej pobesztam cie jeszcze trochę bo staje sie to zabawne rozumisz ciulu!
z Kąt Wrocławskich jestem bękarcie
a tłumacząc "bastard" na drań
wyglądasz tak samo jakbyś babie na targowicy w Mońkach tłumaczył
że "trawa" po polsku znaczy marichuana
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Luk K
(Luk_ass)
Wiking
hahaha chadziaj z za Buga i kto tu jest bękartem ty kundlu ruski ludzie z tamtąd mają głupote we krwi zastanawiałem czy było by to możliwe zbadać jaki gen was tak obciąża wiesz wszystko w imie nauki co był byś chetny jako przedstawiciel debilizmu który wpłynoł na te ziemie aby stać sie krulikiem doświadczalnym ? Wiesz zawsze istniała by szansa że kiedyś by cie z tego wyleczyli Dobra jak taki z ciebie lingwista to jak byś powiedział po angielsku ''ty leniwy draniu'' bo zakładam że mówisz po angielsku skoro tak sie czepiasz? i już nie wymyślaj przykładów z babą z targu i trawce kretyn! A gdy bym zgolił ten wąs czy bym zmądrzał, czy bym zmądrzał świnko moja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
lazy bastard to związek słów, który może być tak przetłumaczony
ale nie inny 'bastard' bękarcie po Kaczyńskim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Luk K
(Luk_ass)
Wiking
Ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie ruski kundlu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
dudix
Patim,a Ty wiesz ile Polska wplacila a ile dostala?
no kurwa nadostawala ale kary
niezalezna.pl/40931-polska-musi-oddac-miliony-euro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Luki_Bastard napisał:
A gdy bym zgolił ten wąs czy bym zmądrzał, czy bym zmądrzał świnko moja
nie sądzę
ty z wąsem i bez tak samo wyglądałbyś
głupio
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
www.wykop.pl/ramka/1496997/we-wtorek-kol...nijnych-biurokratow/

strajk biurokratow
eurokolchoz sobie nie zabierze tylko obywatelon krajow czlonkowskich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok